Jedzenie na wynos lub z dowozem – Warszawa Mokotów

Zróżnicowane i bogate menu pozwala Milanovo Bread & Wine & Cafe serwować wyśmienite potrawy, gwarantując jednocześnie wysoką jakość obsługi. Poza zupami, sałatkami oraz makaronami, naszą specjalnością jest przepyszne menu śniadaniowe, z którego wybrać można chrupiące, wypiekane przez nas croissanty, słodkie i wytrawne gofry, tradycyjne omlety, jajka sadzone i autorskie smarowidła do pieczywa.

Restauracja z dowozem na Mokotowie

Nasz lokal usytuowany jest w dogodnym miejscu na terenie warszawskiego Mokotowa. W Milanovo Bread Wine Cafe można zamówić również jedzenie na dowóz. Poza wieloma propozycjami śniadań, w menu można znaleźć także bogaty wybór obiadów, przygotowywanych wyłącznie ze świeżych składników i stanowiących niezwykle ciekawe zestawienia smaków. Dzięki temu, że smak domowych dań przeplata się u nas z najnowszymi trendami kulinarnymi, coś dla siebie znajdzie u nas bez wątpienia każdy pasjonat jedzenia.

Dostarczamy jedzenie na terenie Mokotowa i nie tylko. Zamówienia realizowane są codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12 – 22. Minimalna wartość zamówienia to 30zł.

Zamówienia prosimy składać telefonicznie: 22 258 14 24

Sprawdź nasze MENU


Adres naszej restauracji na Mokotowie:

MILANOVO Bread & Wine & Cafe

ul. Puławska 142
02-624 Warszawa – Mokotów,
woj. Mazowieckie

DOSTAWA DO DOMU I BIURA: 22 642 01 75