Jedzenie z dowozem – Warszawa Wilanów

Nasza restauracja w Wilanowie stawia przede wszystkim na połączenie idealnego smaku z przyjazną atmosferą. Zapraszamy naszych gości o każdej porze dnia, nie tylko popołudniami i wieczorem. Oferujemy bowiem wyśmienite śniadania, sycące dania główne, a także wymyślne desery. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Komponujemy potrawy wegetariańskie, posiadamy w ofercie owoce morza. Na niewielki apetyt doskonała będzie sałatka lub zupa krem, a bardzo głodnym polecamy wyborne burgery. Specjalne zestawy tworzymy dla najmłodszych. Każde zamówione danie można otrzymać od nas przygotowane na wynos. Bardzo chętnie realizujemy również zamówienia z dowozem w Warszawie.

Jedzienie z restauracji na dowóz

Mogą Państwo spróbować naszych wyśmienitych dań w restauracji lub złożyć zamówienie telefonicznie. Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych wyjątkowych gości. Nasze aromatyczne dania, lekkie sałatki, czy prawdziwa włoska pizza teraz jest również dostępna w dostawie. Oferujemy wiele różnych pozycji, które możemy dostarczyć do domu lub biura, umożliwiając spędzenie wolnej chwili przy wyśmienitym posiłku.

Dostarczamy jedzenie na terenie Wilanowa i w jego okolicy. Dostawy realizujemy codziennie, od poniedziałku do czwartku w godzinach 12-22. W piątek i sobotę mogą Państwo złożyć zamówienie do 23. Minimalna wartość zamówienia to jedynie 50 zł.

Zapraszamy do zamawiania jedzenia z dostawą do domu i biura w Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe – najlepszej restauracji w Warszawie.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ONLINE

Zamówienia można składać również telefonicznie:
22 642 01 75

Sprawdź nasze MENU

Adres naszej restauracji na Wilanowie:

MILANOVO Restaurant & Pizzeria & Cafe

ul. Kostki Potockiego 24G
02-958 Warszawa – Wilanów,
woj. mazowieckie

Tel.: 22 642 01 75