Pizza, jedzenie z dowozem Konstancin – Warszawa

Czy w warszawskim Konstancinie jest dobra restauracja włoska? Jego mieszkańcy mogą wybrać się do pobliskiego Wilanowa, gdzie znajduje się stworzone przez nas miejsce Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe. Jest ono doskonałym połączeniem oryginalnych smaków i domowej atmosfery. Serwujemy wiele dań opartych na autorskich pomysłach naszych kucharzy.

Kuchnia włoska, pizzeria na dowóz w Konstancinie

Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe warto odwiedzić już z samego rana. Pożywne śniadanie pozwoli nabrać energii i dobrego nastroju na cały dzień. W menu śniadaniowym znajdują się m.in. świeżo wypiekane rogaliki, francuskie tosty, łosoś z twarożkiem i jaja w najróżniejszych wydaniach. Osoby stawiające na aktywność chętnie sięgną po domową granolę z mlekiem lub jogurtem naturalnym oraz owocowo-warzywne smoothie.

W godzinach popołudniowych szczególnie zachęcamy do spróbowania naszych sycących dań głównych, przygotowanych na bazie mięs, owoców morza i warzyw. To również doskonała pora na pizzę z dodatkiem kaczki lub papryczek jalapeno. Do popicia świetnie nadaje się zawsze dobrze schłodzone piwo, a w chłodniejsze dni i wieczory grzane wino. Specjalne posiłki oferujemy również dla wszystkich naszych najmłodszych gości.

Kuchnia włoska na dowóz

Jedzenie, które proponuje nasza restauracja, jest dostępne również z dowozem. Dzięki temu pyszna kuchnia włoska, w tym również pizza, mogą dotrzeć do wielu miejsc nie tylko na Wilanowie. Dania na dowóz sprawdzą się podczas posiłków rodzinnych i spotkań w gronie przyjaciół. Rozmowy przy pysznych makaronach i sałatkach upłyną dużo milej.

Dostarczamy jedzenie na terenie Konstancina i nie tylko. Zamówienia realizujemy codziennie, od poniedziałku do czwartku w godzinach 12 – 22. W piątek i sobotę mogą Państwo złożyć zamówienie do 23. Minimalna wartość zamówienia to tylko 50 zł.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ONLINE

Zamówienia można składać również telefonicznie: 22 642 01 75

Nasze restauracje

MILANOVO Restaurant & Pizzeria & Cafe

ul. Kostki Potockiego 24G
02-958 Warszawa – Wilanów,
woj. mazowieckie

DOSTAWA DO DOMU I BIURA: 22 642 01 75

Menu