Restauracja i pizzeria z dowozem Warszawa Śródmieście

Nasza restauracja Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy na Wilanów. Będą Państwo mogli zasmakować naszych autorskich dań. Specjalnością zatrudnionych kucharzy jest przede wszystkim kuchnia włoska. Ich wyśmienita pizza nie ma sobie równych, a makarony i gnocchi przenoszą wprost do śródziemnomorskich klimatów.

Jedzenie na dowóz na terenie Warszawy – Śródmieście i nie tylko

Wilanów to okolica, w której można bardzo przyjemnie wypocząć. Przy okazji zawsze warto wstąpić na pyszne jedzenie, którego w naszej restauracji nie brakuje. Już od rana szykujemy dla naszych gości świeżutkie rogaliki i francuskie tosty. Serwujemy im również puszyste omlety i jajecznice oraz domową granolę. Do popicia wczesną porą najlepiej smakują owocowo-warzywne koktajle i niezastąpiona dobra kawa.

Jeśli dotrą Państwo do nas w porze lunchu, uraczymy Państwa doskonałymi sałatkami na bazie świeżych warzyw oraz ciepłą zupą krem. Popołudnie to czas na dania główne, a w tym m.in. burgery wołowe, sznycle i łosoś. Dla tych, którzy lubią owoce morza, polecamy szczególnie mule i krewetki.

Kuchnia włoska na dowóz

Dla mieszkających w Warszawie na Śródmieściu i innych okolicznych dzielnicach mamy jeszcze jedną korzystną propozycję – jedzenie na dowóz. Wszystkie nasze potrawy dotrą do Państwa w niedługim czasie, aby cieszyć swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. Jedzenie z dowozem dociera na warszawskie spotkania w gronie rodziny i przyjaciół zawsze świeże i gotowe do podania. W ten sposób nie są Państwo zdani na przypadkowe restauracje w pobliżu, zawsze mogąc sięgnąć do naszej oferty.

Dostarczamy jedzenie na terenie Śródmieścia i nie tylko. Zamówienia realizujemy codziennie, od poniedziałku do czwartku w godzinach 12 – 22. W piątek i sobotę mogą Państwo złożyć zamówienie do 23. Minimalna wartość zamówienia to tylko 30zł.

Zamówienia proszę składać telefonicznie: 22 642 01 75

Nasze restauracje w Warszawie

MILANOVO Restaurant & Pizzeria & Cafe

ul. Kostki Potockiego 24G
02-958 Warszawa – Wilanów,
woj. Mazowieckie

DOSTAWA DO DOMU I BIURA: 22 642 01 75

Menu

MILANOVO Bread & Wine & Cafe

ul. Puławska 142
02-624 Warszawa – Mokotów,
woj. Mazowieckie

DOSTAWA DO DOMU I BIURA: 22 642 01 75

Menu